Ruszyła IV edycja Ogólnopolskiego konkursu „Złota Igła Salezjańska 2015/2016

Zapraszamy do udziału w konkursie plastyczno-technicznym dla MŁODYCH PROJEKTANTÓW MODY!

W konkursie „Złota Igła Salezjańska” mogą wziąć udział uczniowie szkoły podstawowej ( I-III, IV-VI ), gimnazjum, liceum, którzy chcą wykazać się polotem, wyobraźnią, dobrym gustem i poczuciem estetyki – wykazują zainteresowania modą. Uczestnicy konkursu, to kreatorzy mody, twórcze i ambitne osoby. Nie musisz potrafić szyć aby stworzyć ubiór! Klej w dłoń, taśma klejąca, zszywacz!

Tkanina? Niekoniecznie! Worki na śmieci? Tak! Talerze jednorazowe, folia bom-belkowa, liście, gałęzie przetworzone ubiory z second handu!

To konkurs dla Ciebie! Nie zawsze potrzebujemy dużo czasu, pieniędzy, aby stworzyć coś wyjątkowego i bardzo oryginalnego!

Wykaż się kreatywnością i pokaż co potrafisz!

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Bliższe informacje regulamin, karta zgłoszeniowa –> TUTAJ