Spotkanie młodzieży szkół salezjańskich Inspektorii Wrocławskiej

W kwietniu w Tarnowskich Górach odbyło się spotkanie młodzieży szkół salezjańskich Inspektorii Wrocławskiej, w którym uczestniczyli uczniowie z Lubina, Poznania i Tarnowskich Gór.
Zjazd rozpoczął się wspólnym wieczorem integracyjnym w trakcie, którego nie zabrakło wspólnych tańców, gier i zabaw. Następnego dnia odbyły się rozgrywki sportowe w piłce nożnej i piłce siatkowej. W tym samym czasie odbyło się zebranie samorządów uczniowskich.
Samorząd Uczniowski reprezentowali: Gabriela Filipowicz oraz Jakub Durkiewicz.
W rozgrywkach sportowych uczniowie naszych szkól zajęli drugie miejsce. Chłopcy w piłce nożnej, a dziewczęta w piłce siatkowej.
Skład drużyny chłopców: Piotr Augustyniak, Kajetan Jaśkowiak, Etienne Brotier, Michał Pakuła, Kacper Gutowski, Franciszek Cofta, Michał Błaszak, Mateusz Kowalczyk, Mateusz Lisiecki, Michał Piechota.
Skład drużyny dziewcząt: Barbara Sikora, Joanna Piasecka, Maria Andrzejewska, Zuzanna Kuczek, Jadwiga Tomaszewska, Liwia Skorosz, Małgorzata Mizerska, Aleksandra Adamska, Wiktoria Drajer.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty w Tarnowskich Górach, która powstała dzięki Mateuszowi Boińskiemu.