3B PGS w stolicy

W połowie maja klasa 3b PGS udała się na wycieczkę do Warszawy. Przez wszystkie dni pogoda nas rozpieszczała, pozwalając zwiedzać zarówno te najbardziej popularne miejsca jak Plac Zamkowy, Łazienki Królewskie, Pałac w Wilanowie czy ulicę Nowy Świat, jak również urocze skwery np. ks. Jana Twardowskiego.

Co nam najbardziej zapadło w pamięci? Byli tacy co zachwycili się zwiedzanym Muzeum Powstania Warszawskiego czy Muzeum Żydów Polskich, innych poruszyło Oceanarium Prehistoryczne 3D lub pływanie gondolą w Królewskich Łazienkach albo poszukiwanie łosia w Kampinowskim Parku Narodowym. Jednak z całą pewnością największą atrakcją okazała się lekcja w-f’u z trenerem w parku trampolin oraz zakwaterowanie w hotelu na wodzie z widokiem na Stadion Narodowy. Takie atrakcje tylko z nami!

Zapraszamy do galerii.