Dzień sportu dla klas 1-3 PSSP

We wtorek 30.05.2016 r na terenach ośrodka sportowego “Rataje” nasi najmłodsi uczniowie z klas 1-3 PSSP mieli okazję uczestniczyć w szkolnym DNIU SPORTU. Zabawa i radość towarzyszyły nam przez cały czas! Prócz sportowego, zdrowego spędzenia czasu wsród rówieśników nasi uczniowie mieli też okazję  zmierzyć się ze swoimi słabościami oraz  emocjami towarzyszącymi rozgrywkom sportowym.Najważniejsza jednak była dobra zabawa!

Uczniowie zmagali sie w zabawowym “wieloboju”. Mieli okazjęm.in. spróbować swoich sił w: skokach w worku, kozłowaniu piłki, starzałach do bramki, rzutach do celu, biegu wahadłowym, jeździe na deskorolce,  biegu z piłeczką pinpongową na łyżce itp. Rywalizowali także w biegu długim, biegu na krotkim dystansie (40m) oraz w turnieju piłki nożnej i turnieju “dwóch ogni”.

Przedstawiamy medalistów w biegach 🙂

klasa 3:

dziewczyny: 1 Dobrochna Wiśniewska, 2 Monika Kłoda, 3 Lena Krygier,

chłopcy: 1 Jan Drajer, 2 Ignacy Dąbkiewicz, 3 Mateusz Rychlik

Uczestnicy turnieju piłki nożnej oraz “dwóch ogni” otrzymali pamiątkowe dyplomy i łakocie dla osłody 🙂

Wszystkim uczniom gratulujemy wspaniałej sportowej postawy i zapraszamy do galerii.