Podsumowanie Gimnazjady

Jesteśmy po raz drugi wśród pięciu najbardziej usportowionych szkół Miasta Poznania .

Po całorocznej rywalizacji w wielu dyscyplinach sportowych nareszcie koniec i czas na podsumowanie tej rywalizacji. Przed nami Gimnazja mające tradycje i zdecydowanie lepsze warunki do prowadzenia zajęć na świeżym powietrzu.

Nasze mocne dyscypliny:

Dziewczynki :Unihokej – 1 miejsce, La – 5 miejsce, biegi przełajowe – 5 miejsce, tenis stołowy 4 miejsce.

Chłopcy: Lekka atletyka 2 miejsce, biegi przełajowe 3 miejsce unihokej 2 miejsce, biegi przełajowe (sztafetowe) 5 miejsce piłka nożna 5, piłka nożna( halowa) 5 miejsce, badminton 2 miejsce, tenis stołowy 2 miejsce.

Gratuluję wszystkim naszym uczennicom i uczniom,  którzy swoją postawą oraz zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu.

Zapraszamy do galerii.