Dzień Sportu w PGS

W ubiegłym tygodniu odbył się Dzień Sportu. Główną częścią imprezy były oczywiście zawody sportowe. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach biegowych na różnych dystansach. Zmagania piłkarzy i siatkarek cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczniów i budziły wiele emocji. Kibice nie zawiedli. Dopingowali według zasad fair play. Emocje udzielały się wszystkim, szczególnie wychowawcom klas. Ceremonia wręczenia nagród była bardzo przyjemna. Któż z nas nie lubi odbierać nagród i medali? A tego dnia było ich naprawdę sporo.Gratulujemy wszystkim zawodnikom.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Na dystansie 1000 metrów – bez niespodzianek – wygrała reprezentantka naszej szkoły w biegach długich Jadwiga Wyrwińska, tuż za nią przybiegła Emilia Kawka, trzecia była Maja Gosławska. Wśród chłopców wygrał Wiktor Kurzawski, drugi był Stanisław Kuczma, trzeci Jakub Gawron.
Bieg na 100 metrów:
dziewczęta: 1 miejsce Wiktoria Drajer, 2 – Małgosia Mizerska, 3 – Natalia Podemska
chłopcy: 1 miejsce Wiktor Kurzawski, 2 – Jan Węgrzynowski, 3 – Marcin Pakuła
Turniej piłki siatkowej: 1 miejsce klasa 2c, 2 miejsce klasa 1c, 3 miejsce klasa 2b