…witaj Szkoło…

uczen

„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić”. (Menander)

Za nami wspaniały czas wakacji a przed nami – wyjątkowy czas szkolnych dni.      To będzie wyjątkowy rok!

Po dwóch miesiącach odpoczynku – wracamy do szkolnych ławek. Wracamy po wiedzę, doświadczenie i nowe umiejętności, które z pewnością szybko wykorzystamy w praktyce!!!

To, czego się nauczymy  –  będziemy pamiętać tak samo,  jak wakacyjne wspomnienia przywiezione z różnych zakątków Polski a nawet i świata.

W tym wyjątkowym roku 10-lecia Szkół Salezjańskich w Poznaniu  –  wszyscy obchodzimy urodziny i tylko u nas urodziny te trwają aż 10 miesięcy,
dlatego wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom  i  Pracownikom życzymy wszystkiego dobrego, samych sukcesów i radości ze wspólnie przeżywanych chwil.

Witamy w nowym roku szkolnym

Dyrekcja Zespołu Szkół Salezjańskich