Sobotni festyn z NIVEA

3 września 2016r. pięciu uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunem p. Maciejem Drobnikiem uczestniczyło w organizacji festynu dla dzieci z domów dziecka z całej Wielkopolski, zorganizowanym przez firmę Nivea Polska przy ul. Gnieźnieńskiej w Poznaniu. Dzieci, podczas festynu, miały okazję sprawdzić się w różnych konkurencjach, m.in. w strzelaniu z łuku, wiatrówki, jak również ASG, za co byli odpowiedzialni nasi uczniowie. Stanowisko militarne, jak zwykle, cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem samych dzieci jak i starszych, opiekunów oraz rzeszy wolontariuszy. Uczestnicy festynu mogli sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie oraz obejrzeć i przymierzyć sprzęt wojskowy, co sprawiło im wiele satysfakcji i radości.