Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Znajomy gwar i szum, dźwięk dzwonka, wystraszone twarze pierwszaków i szerokie uśmiechy starszych uczniów, którzy z radością witają swoich kolegów. Nie widzieli ich przecież tak długo… Rok szkolny rozpoczęliśmy Mszą Świętą. Wspólnie prosiliśmy Ducha Świętego o mądrość i siłę, by sprostać obowiązkom i wyzwaniom nadchodzących miesięcy. Ksiądz Dyrektor życzył wszystkim udanego roku szkolnego, wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i wielu sukcesów. Wychowawcy przywitali swoich uczniów w klasach i już… oficjalnie rozpoczął się rok szkolny. Nie wiadomo co przyniesie, ale jedno jest pewne – otwiera przed nami tysiące nowych szans na spełnione marzenia, małe i duże radości, wspaniałe przyjaźnie… na SUKCES! Powodzenia!

Zapraszamy do galerii.