Nasi najmłodsi na RIO :)

W dniu 21.09.2016  w ramach Ratajskich Igrzysk Olimpijskich na terenach zielonych tuż przy Zespole Szkół Salezjańskich odbyły się biegi przełajowe dziewcząt i chłopców z roczników 2007, 2008, 2009. W miłej, sportowej atmosferze i przy sprzyjającej pogodzie zmagali się w zawodach uczniowie ze szkół:SP 3, SP 14, SP 18,SP 19, SP 20 i PSSP. Oto jak ukształtowały się wyniki:
Dziewczynki 2009r:

1.K. Lisiak – Salezjanie

2. J. Golanowska – SP 20

3. M. Gromodecka SP 14

4. A. Lisiecka – Salezjanie

5. M. Kozińska – SP 18

6. Z. Lisiecka – Salezjanie

7. M. Glapa – SP 14

8. J. Szarzyńska – SP 18

9. M. Leitgeber – SP 18

10. A. Gbiorczyk – SP 20

11. J. Pańtak – SP 19

12. M. Chałupka – SP 14

13. L. Bogacka – SP 19

 

 

Chłopcy 2009r:

1. M. Kosakowski – SP20

2. M. Małysz – SP 19

3. A. Bartosik – SP 14

4. B. Chruściel – SP 14

5. D. Woroch – SP 18

6. K. Mizgalski – SP 14

7. M. Rychlik – Salezjanie

8. M. Deręgowski – SP 18

9. T. Stawik – Salezjanie

10. S. Włoch – Salezjanie

11. K. Itczak – SP 18

 

Dziewczynki 2008r:

1.O. Stachowiak – SP 14

2.M. Chrobocińska – SP 20

3.M. Kuśnierczak – SP 14

4.P. Krala – SP 19

5.Z. Świątek – SP 19

6.M. Nowak – SP 14

7.A. Wojdarska – SP 3

8.J. Kotlarz – SP 19

9.A. Szumiło – SP 1

10.Z. Okleja – SP 18

11.M. Władczyk- Salezjanie

12.J. Magdziak – SP 20

13.A. Kurowska – SP 18

14.C. Sucharska – Salezjanie

15.M. Zielonacka – Salezjanie

 

Chłopcy 2008r:

1. W. Skolasiński – SP14

2. M. Konieczniak – SP 14

3. P. DĄbrowski – SP 18

4. M. Klaus – SP 20

5. G. Wawrzyniak – SP 18

6. M. Rudnicki – SP 14

7. S. Skoraszewski – SP 20

8. M. Łączka – SP 18

9. T. Janowski – Salezjanie

10. P. Nowicki – SP 19

11. J. Krajewski – SP19

12. D. Kaczmarski – SP 20

13. E. Górniaczyk – SP19

 

Dziewczynki 2007r:

1. N. Stanisławska – SP 20

2. P. Mikulska – SP 20

3. H. Golka – SP 20

4. Z. Lewandowska – SP 20

5. W. Piatnica – Sp 18

6. Z. Kawka – SP 19

7. K. Korbal – SP 20

8. Z. Szpilewicz – SP 14

9. N. Smakulska – SP 14

10. A. Rudnicka – SP 3

11. K. Cieślik – SP 3

12. A. Spychała – SP 14

13. Z. Namysł – SP 18

14. T. Góralska – SP 19

15. M. Biskup – Salezjanie

16. M. Adamus  – Salezjanie

17. M. Soboń – SP 18

18. E. Ratajczak – SP 19

 

Chłopcy 2007r:

1. M. Roszczka – SP 18

2. A. Błędowski – Salezjanie

3. J. Mystkowski – SP 20

4. M. Michalski – SP 18

5. T. Siekierczak – SP 14

6. S. Stolarek – SP 3

7. O. Kosiorek – SP 14

8. K. Broniarczyk – SP 20

9. A. Chraplewski  – SP 3

10. P. Klocek – SP. 18

11.O. Czeladziński – SP 20

12. K. Sidorowicz – Salezjanie

13. A. Nowak – SP 19

14. R. Rausz – Salezjanie

15. M. Krzywania – SP 14

16. P. Cempel – SP 3

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na drodze sportowej. Dziękujemy także uczniom naszego gimnazjum, którzy pomagali przy zorganizowaniu  zawodów!!!

Zapraszamy do galerii.

Kinga Paul – Wiciak