Srebro dziewcząt w unihokeju

W czwartek na naszej sali odbył się turniej unihokeja dziewcząt szkół podstawowych w ramach RIO 2016. Nasza drużyna przez mecze grupowe przebrnęła bez straty gola. Półfinał również był dość łatwy bo wygrany 4:1, ale finał to już zacięta walka i ogromne emocje do samego końca. Rozpoczęliśmy słabo od dwóch straconych bramek i kontuzji podstawowej zawodniczki obrony. Na szczęście druga połowa to już zupełnie inny mecz i doprowadziliśmy do remisu 2:2. O zwycięstwie musiały zdecydować rzuty karne, a w nich lepsze okazały się zawodniczki SP 19.

Trzeba przyznać, że przeciwniczki były tego dnia szybsze i silniejsze, ale to nasza drużyna zagrała najładniejszy unihokej. Jest to na pewno zapowiedź jeszcze lepszej gry w kolejnych zawodach.

W składzie zagrały:

Zofia Wawrzyniak (kapitan), Maja Dutkiewicz, Marta Dutkiewicz, Karolina Miłkowska, Barbara Brzezińska, Elżbieta Abai, Małgorzata Winter, Julia Kawecka i Julia Gosławska

Opiekun: Łukasz Włoch

Fotorelacja w galerii.