Sukces Biegaczy Gimnazjum

Po sukcesach indywidualnych w biegach przełajowych doczekaliśmy się historycznego zwycięstwa w biegach sztafetowych 10x1000m w Mistrzostwach Poznania. Nasi uczniowie awansowali do biegów wojewódzkich w porównaniu do ubiegłego roku pobiegli o ponad 1,30 szybciej
W  Mistrzowskiej drużynie biegli; Wiktor Kurzawski  Stanisław Kuczma ,Jakub Gawron ,Jerzy Kaczmarek, Stanisław Gardzielewski, Jan Dziabaszewski ,Antoni Parafiński,  Jan Słociński, Dominik Skrzydlewski i Bartosz Kubacha

Również duży postęp uczyniły dziewczyny z naszego Gimnazjum . Po ubiegłorocznym 15 miejscu awansowały do czołówki gdzie minimalnie przegrały 5 miejsce , zajmując 6 miejsce
W składzie drużyny biegły;
Lidia Ratajczak, Gabriela Błędowska, Anna Kolecka, Maja Gosławska ,Dominika Kaźmierczak, Wiktoria Drajer, Emilia Kołyszko, Maria Wyrwińska, Jadwiga Wyrwińska i Emilia Kawka

Henryk Gągola

Zapraszamy do galerii.