Zielona Szkoła

„Z dala od zgiełku i hałasu, z dala od wszelkich trosk” uczniowie klas trzecich PSSP spędzili trzy magiczne dni w Folwarku Konnym Hermanów. Zajmując miejsce w autokarze byliśmy bardzo przejęci i zarazem ciekawi tego, jak przebiegnie nasza wspólna wycieczka. Na miejscu zwiedzaliśmy stajnię, jeździliśmy konno, dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek na temat koni i ptaków. Oglądaliśmy pokaz umiejętności jeździeckich. Jeździliśmy bryczką, bawiliśmy się w podchody i na placu zabaw. Chodziliśmy na spacery w poszukiwaniu jesieni. Śpiewaliśmy przy ognisku oraz piekliśmy pyszne kiełbaski. Każdy dzień oferował wiele wrażeń i ciekawych przeżyć…pewnie dlatego nie mieliśmy problemu z zasypianiem! Najważniejsze jednak, że bawiliśmy się wszyscy razem!

Wychowawczynie klas trzecich.

Zapraszamy do galerii.