Tabliczka mnożenia na 10!

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia już za nami. W niecodzienny i przyjemny sposób, w zabawowej formie nauczania-uczenia się matematyki przypomnieliśmy sobie tabliczkę mnożenia. Była to okazja dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Gimnazjalni uczniowie-egzaminatorzy przepytywali swoich kolegów z klas 4-6. Każdy, kto prawidłowo w ciągu minuty rozwiązał zadnia otrzymał certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia. Akcji towarzyszyły wyświetlane na projektorze zagadki i łamigłówki, za rozwiązanie których uczniowie otrzymywali drobne nagrody.
Z okazji 10-lecia szkoły wyłonionych zostało 10 osób, które wykazały się najlepszą znajomością tabliczki mnożenia:

Maria Węgrzynowska z kl. 6

Mateusz Matuszewski z kl. 6

Aleksandra Madajczak z kl. 5a

Adam Urbański  z kl. 5a

Aniela Matusiak z kl. 5b

Hanna Wawryn z kl. 5b

Kowalewski Igor z kl. 4a

Bianka Brodziak z kl. 4a

Karol Hinc z kl.4b

Antoni Kaźmierczak z kl. 4b

Anna Sierszyńska