Awans do finału turnieju „Unihokej łączy dzieci”

W sobotę i niedzielę w hali Chwiałka B nasze drużyny unihokejowe walczyły w eliminacjach ogólnopolskiego turnieju „Unihokej łączy dzieci”. Chłopcom nie udało się uzyskać awansu, ale grali bardzo odmłodzonym składem i dosyć osłabionym nieobecnością kilku zawodników. Trzeba jednak przyznać, że kilku z nich wyróżniło się sporymi umiejętnościami.

Dziewczęta za to zagrały w najsilniejszym możliwym składzie i awansowały z trzeciego miejsca. Do srebrnego medalu niewiele zabrakło, a potencjał drużyny wskazuje na to, że zespół będzie szybko się rozwijał. Wielki finał odbędzie się 22 i 23 października w Katowicach. Zagrają tam najlepsze drużyny z całej Polski.

W turniejach zagrali:

Karolina Miłkowska, Marta i Maja Dutkiewicz, Zofia Wawrzyniak (kapitan), Barbara Brzezińska, Zuzia Jachowska, Ela Abai, Gosia Winter, Weronika Krygier, Julianna Gosławska, Zofia Rudnicka, Matylda Kubiak, Natalia Bożek, Julia Kawecka, Michał Sidor, Adam Urbański, Jakub Kubzdela i Krzysztof Suchowiak.

Trenerzy:

Joanna Miłkowska, Kinga Paul – Wiciak i Łukasz Włoch

Gratulujemy!

Zapraszamy do galerii.