Międzynarodowy Dzień Muzyki w klasach 1-3 PSSP

01 października 2016 roku przypada Międzynarodowy Dzień Muzyki, a klasy 1-3 obchodziły go w środę 28 września. Przez cały dzień zajęciom towarzyszyła muzyka. Dzieci poznawały różne jej rodzaje. Każda klasa wybrała jedną z wartości muzycznych, i tak dzieci zamieniły się w półnutki, ósemki, klucze wiolinowe, pięciolinie, nosząc charakterystyczne emblematy. Najważniejszym akcentem tego dnia był koncert przygotowany przez Panią Arletę Lehwark oraz zespół muzyczny składający się z uczniów naszej szkoły. Dzieci nie tylko wysłuchały koncertu, ale również odgadywały zagadki muzyczne, a także miały okazję same wypróbować gry na perkusji, flecie poprzecznym, gitarze elektrycznej i keyboardzie, co wzbudziło ich ogromne zainteresowanie.

Za pomoc w uświetnieniu tego dnia serdecznie dziękujemy: Pani Arlecie Lehwark (organizatorowi) oraz Weronice Lehwark (3B PGS), Jakubowi Mieszale (3PSL0), Franciszkowi Wajdzikowi (2PSLO), Janowi Garsteckiemu (1PSLO), Grzegorzowi Drzewieckiemu (1PSLO ) Bartoszowi Wawrzyniakowi  (3PSLO), Stanisławowi Brzezińskiemu (1PSLO) oraz Michałowi Snopkowi (1PSLO).

Joanna Zakrzewska

Zapraszamy do naszej galerii