Zakończenie Ratajskich Igrzysk Olimpijskich 2016

W piątkowe przedpołudnie odbyło się uroczyste zakończenie RIO 2016. Uświetnili ją polscy olimpijczycy, dyrektorzy ratajskich szkół, przedstawiciele Rady Osiedla, medaliści RIO 2016, ich nauczyciele i uczniowie ratajskich szkół.

W trakcie zakończenia dokonano dekoracji w konkurencjach lekkoatletycznych (skok w dal i 60 m) oraz w strzelectwie z karabinu pneumatycznego. W skoku w dal medale odebrali nasi uczniowie: Maria Stryczyńska, Ela Abai, Michał Sidor, Maria Wyrwińska, Lidia Ratajczak, Paweł Winter, Karol Wróblewski, Krzysztof Buchnajzer i Etienne Brotier. W konkurencji biegu na 60 m medale odebrali Natalia Podemska i Jan Milanowski, a w strzelectwie Marta Baranowska, Maria Niemczyk i Michał Snopek. Była również nagroda dla najmłodszego uczestnika RIO 2016, a był nim Szymon Włoch z 2c PSSP.

Tegoroczne igrzyska zakończyły się wielkim sukcesem Zespołu Szkół Salezjańskich, na których zdobyliśmy najwięcej medali ze wszystkich uczestników. Już za dwa lata kolejna edycja.

Gratulujemy naszym sportowcom!

Nauczyciele wychowania fizycznego

Zapraszamy do galerii.