Spotkanie integracyjne licealistów

Już ponad miesiąc nauki za nami, jednak mimo tak dużego natłoku zajęć potrafimy się również dobrze bawić. W czwartek 29 września klasa II liceum zorganizowała licealne spotkanie integracyjne. Była to doskonała okazja do zawiązania nowych więzi z naszymi „pierwszakami” oraz do zacieśniania tych starych, łączących nas z absolwentami. Oprócz wielu zabaw i dyskoteki, miejsce miała także uroczysta przysięga pierwszoklasistów, którzy obiecali starszym kolegom i nauczycielom nie sprawiać absolutnie żadnych kłopotów (zapomnieli już o hawajskich spodenkach, „wypadach” do Żabki na zakupy czy unikaniu używania identyfikatora). Wiedzą także, że w naszej szkole, oprócz nauki, znajdą prawdziwych przyjaciół do tańca i do różańca oraz zawsze otrzymają od nas wsparcie. Mamy nadzieję, że nigdy nie pożałują wyboru naszej szkoły. Drodzy Pierwszoklasiści, życzymy Wam samych powodzeń oraz mnóstwo szczęścia. Niech Matka Boska ma Was w opiece, a Duch Święty da siłę do dalszej nauki.

Aleksandra Sucharska, II PSLO

Zapraszamy do galerii.