Belfer show 2016

Rok kalendarzowy, jak obliczono, liczy 365 dni. Rok szkolny jest z całą pewnością krótszy, ale jeszcze nigdzie w świecie nie obliczono dokładnie, ile dni powinien w sobie mieścić. W tej sprawie są dwa stanowiska:

– nauczyciele twierdzą, że rok szkolny jest stanowczo za krótki, bo nie mieści się w nim program nauczania,
– a uczniowie twierdzą, że rok szkolny jest za długi, ponieważ program nauczania nie zawsze mieści im się w głowach.
Mimo niezgodności poglądów w sprawie roku szkolnego, wszyscy są zgodni co do jednego, że muszą się w nim zmieścić obchody ważnych świąt. Jednym z takich dni jest Dzień Edukacji Narodowej, czyli DZIEŃ NAUCZYCIELA!!!
Uroczystość uświetniły występy artystyczne uczniów naszej szkoły. “Salezjada” została przygotowana przez nowo wybrany Samorząd Uczniowski.
Katarzyna Rozala-Stępniak, Maria Grzebyta-Kropska, Ewa Dojaś-Łukomska