Filmowa Grupa Projektowa rozwiązuje zagadki!

W ramach integracji projektowych wybraliśmy się do wyjątkowego miejsca – do Tkalni Zagadek. 

Postawiono tam przed nami bardzo ważne zadanie. Zostaliśmy na 60 minut zamknięci w tajemniczym pokoju, w którym czekało na nas wyzwanie. Należało rozwikłać zagadkę kryminalną. Prowadziliśmy śledztwo dziennikarskie, poszukując ważnych dokumentów, które znana reporterka ukryła w swoim pokoju, zanim zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Nie dalibyśmy sobie rady bez drobnych podpowiedzi pana, który obserwował nasze poczynania z zewnątrz i komunikował się  z nami przez specjalny nadajnik. To jednak nie popsuło zabawy. Pobyt w tajemniczym pokoju to nie tylko ogromna frajda. Mogliśmy uczyć się pracy w zespole, logicznego myślenia, łączenia faktów i spostrzegawczości. Każdy szczegół znajdujący się w pomieszczeniu mógł okazać się kluczem do rozwiązania zadania. Na pewno nie zapomnimy tego doświadczenia.

Maria Grzebyta-Kropska

Zapraszamy do galerii.