Relacje na żywo klasy 2c + making of

RELACJE NA ŻYWO KLASY 2c + MAKING OF
Gimnazjalistom wydawało się, że przeprowadzenie relacji na żywo to bardzo łatwe zadanie. Okazało się, że trudno jest opanować stres i nerwy, ponieważ kamera często peszy i wprawia w zakłopotanie. Jednoczesności oglądania i relacjonowania powoduje, że początkujący dziennikarz może popełnić wiele błędów językowych. Często pojawiają się uproszczenia, błędy wymowy czy po prostu niestaranność. Usprawiedliwieniem takiego zjawiska może być niewątpliwie wielka emocjonalność towarzysząca takim wydarzeniom. Potknięcia były nieuniknione, ale mimo dziennikarskich niedociągnięć, debiut można uznać za udany. Przekonajcie się sami – zapraszamy do oglądania relacji.

Maria Grzebyta-Kropska
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VM3t5ODvgyU[/youtube]