Nocowanie w szkole klas pierwszych PGS

W piątek, 28 października, uczniowie klas pierwszych gimnazjum stawili się w szkole ze śpiworami, poduszkami i karimatami, by spędzić noc w jej murach. Jedną z okazji do wspólnej zabawy była dyskoteka, która trwała do północy. Ci, którzy woleli spokojniejszą atmosferę, mogli wybrać gry planszowe lub maraton filmowy. A kiedy wszyscy zgłodnieli, to na późną kolację dowieziona została pizza. Tej nocy dziewczynki z 1b przygotowały jeszcze, dla chłopców ze swojej klasy, niespodziankę z okazji ich dnia. Chłopcy musieli przejść przez najmroczniejsze zakamarki szkoły, w których straszeni byli przez dziewczęta. Na końcu korytarza czekało na nich ciasto oraz bezalkoholowy szampan. Po tylu atrakcjach uczniowie nieprędko zapadli w sen – najwytrwalsi nie zmrużyli oka do samego rana.

Katarzyna Latos

Fotorelacja w galerii.