Niezawodne dziewczyny z gimnazjum

W miniony czwartek odbył się w Krzesinach turniej półfinałowy Mistrzostw Poznania w Unihokeju Szkół Gimnazjalnych. Naszymi rywalkami były gospodynie, czyli G 29 oraz Gimnazjum 33. Byliśmy bardzo dobrze przygotowani, bo dziewczęta systematycznie trenowały dwa, trzy razy w tygodniu. Ale zawsze pierwszy mecz, to pewna niewiadoma. Na szczęście okazało się że obawy nie były potrzebne. Szybko strzelone bramki w pierwszej tercji ustawiły mecz. Byliśmy zdecydowanie lepsi od Gimnazjum 33 i na końcu pojawił się wynik 12:0!!!

Po tym meczu byliśmy pewni awansu, ale chcieliśmy zagrać dobrze również w drugim meczu. I zrobiliśmy to wspaniale. Po dwóch minutach meczu było już 3:0 i mogliśmy spokojnie kontrolować mecz. W kolejnych tercjach dokładaliśmy bramki, ale nie wystrzegliśmy się też błędów. Końcowy wynik 12:2. Mecze wygrane zdecydowanie, ale trzeba się przygotować na dużo trudniejsze mecze w finale, który rozegrany zostanie 1 grudnia w Gimnazjum 55.

Skład drużyny:

Maria Kubzdela, Maria Wyrwińska, Natalia Chudziak, Magdalena Mołoń, Lidia Ratajczak, Anna Kolecka, Maja Gosławska, Jadwiga Wyrwińska, Monika Michniak i Marta Wiśniewska (kapitan).

Trener: Łukasz Włoch

Zapraszamy do galerii.