Pewny awans chłopców do finału

Chłopcy bardzo pewnie awansowali w zeszłym tygodniu do Finału Mistrzostw Poznania Szkół Podstawowych w Unihokeju. W pierwszym meczu pokonali bardzo wysoko, bo aż 7:1 drużynę z SP 25. Najwięcej bramek dla naszej drużyny zdobył Michał Sidor. Drugi mecz był już bardziej wyrównany i rozpoczęty od straconej bramki. Na szczęście szybko odrobiliśmy straty, później wyszliśmy na prowadzenie 3:1. Drużyna SP 78 próbowała jeszcze odrobić straty i strzeliła gola na 3:2, ale nie daliśmy sobie wydrzeć zwycięstwa. Po tym meczu byliśmy pewni już awansu, a to spowodowało rozluźnienie w ostatnim meczu i porażkę z SP 6 w stosunku 5:2.

Turniej finałowy z naszym udziałem odbędzie się w poznańskiej Arenie 28.11.2016r.

Skład drużyny:

Mateusz Matuszewski, Antoni Baszyński, Jan Milanowski, Michał Sidor, Paweł Mikołajczak, Stanisław Parafiński, Krzysztof Suchowiak, Łukasz Tomyślak, Jakub Kubzdela, Antoni Przybylski i Ignacy Dąbkiewicz.

Trener: Łukasz Włoch

Fotorelacja w galerii.