Wywalczony awans dziewczynek

Pierwszy mecz w turnieju półfinałowym szkół podstawowych w unihokeju zdecydowanie nie wyszedł naszym dziewczętom. Chociaż to one częściej rozgrywały piłkę, miały zdecydowanie więcej strzałów do bramki to zeszły pokonane. Wynik 3:1 w pierwszym meczu stawiał nas pod ścianą, kolejne mecze musieliśmy już wygrać. Kolejny mecz również nie był dla nas łatwy pod względem skuteczności. Wiele niewykorzystanych sytuacji spowodowało, że drżeliśmy o wynik do końca meczu. Na szczęście strzeliliśmy o jedną bramkę więcej od SP 5 i wygraliśmy 2:1. Ostatni mecz dopiero pokazał nasze możliwości. Wygraliśmy zdecydowanie z SP 20 aż 8:0. Ale dopiero korzystny wynik meczu pomiędzy SP 5 i SP 78 dał nam awans do finału. Jeśli poprawimy skuteczność, to na pewno w finale, który odbędzie się już 25 listopada w SP 78 powalczymy o medal.

Skład drużyny:

Karolina Miłkowska, Zofia Wawrzyniak, Barbara Brzezińska, Zuzanna Jachowska, Maja Dutkiewicz, Marta Dutkiewicz, Matylda Kubiak, Zofia Rudnicka, Ela Abai, Małgorzata Winter, Weronika Krygier, Julia Kawecka.

Trener: Łukasz Włoch

Zapraszamy do galerii.