Unihokejowy weekend w naszej szkole

W sobotę chłopacy z roczników 2003/2004 trenujący w UKS Salezjanie rozegrali mecz sparingowy z drużyną Gimnazjum nr 29 w Krzesinach. Okazaliśmy się zdecydowanie lepsi i skuteczniejsi od naszego przeciwnika. Ale najważniejsze, że mieliśmy okazję aby rozegrać mecz kontrolny, który pokazał nasze mocne i słabe strony.

W niedzielę natomiast nasze dziewczęta z roczników 2001 – 2003 rozegrały mini turniej z zespołami UKS Jastrzębie Żytowiecko i Gimnazjum nr 29.  Mecze były bardzo zacięte i myślę, że dzięki temu będziemy dobrze przygotowani do Finału Mistrzostw Poznania w Unihokeju.

Komplet wyników:

UKS Salezjanie I – G 29 7:1

Żytowiecko I – UKS Salezjanie II 6:3

UKS Salezjanie I – Żytowiecko I 4:2

G 29 – Żytowiecko II 2:3

UKS Salezjanie II – Żytowiecko II 2:4

UKS Salezjanie I – Żytowiecko I 2:6

G 29 – Żytowiecko II 0:6

UKS Salezjanie II – G 29 3:0

Żytowiecko I – Żytowiecko II 0:2

Skład chłopaków: Antek Syrysko, Kacper Jaźwicki, Hubert Jaźwicki, Bartosz Jaźwicki, Kacper Kureń, Stanisław Płuciennik, Szymon Wiśniewski, Marek Bąk i Krzystof Matuszewski.

Skład dziewczyn: Maria Kubzdela, Karolina Miłkowska, Natalia Chudziak, Magdalena Mołoń, Lidia Ratajczak, Maria Wyrwińska, Martyna Wawrzyniak, Marta Wiśniewska, Maja Gosławska, Anna Kolecka, Jadwiga Wyrwińska, Agnieszka Bajer, Liwia Skorosz.

Zapraszamy do galerii.