Chłopcy tuż za podium

W miniony poniedziałek chłopcy z PSSP wzięli udział w Finałowym Turnieju Mistrzostw Poznania w Unihokeju. Uplasowali się na IV miejscu po trzech bardzo wyrównanych meczach, ale niestety przegranych. Dwa mecze zakończyły się wynikiem 3:2 i byliśmy w nich blisko zdobycia punktów. Mimo wszystko naszym chłopakom należą się brawa, bo wszyscy walczyli z całych sił, a warto podkreślić, że mieliśmy najmłodszą drużynę na turnieju, która praktycznie w całości będzie mogła walczyć w przyszłym roku o lepszą lokatę.

Skład drużyny:

Mateusz Matuszewski, Antoni Baszyński, Jan Milanowski, Stanisław Parafiński, Paweł Mikołajczak, Michał Sidor, Michał Grzesiek, Jakub Kubzdela, Krzysztof Suchowiak, Ignacy Dąbkiewicz, Jan Drajer i Antoni Przybylski.

Trener: Łukasz Włoch

Zapraszamy do galerii.