Niezawodne „złotka”

W czwartek 1 grudnia odbył się w Gimnazjum nr 55 Finał Mistrzostw Poznania w Unihokeju Dziewcząt. Do faworytów turnieju jak co roku należała nasza drużyna, ale pozostałe drużyny czyli Gimnazjum 41, Gimnazjum 55 i Gimnazjum 29 również chciały zdobyć złoty medal. W pierwszym meczu trafiliśmy na G 41 i zaczęliśmy ten mecz bardzo dobrze, bo od prowadzenia 2:0. Później mecz się wyrównał i niepotrzebnie straciliśmy dwie bramki. Długo był remis 2:2, ale pod koniec meczu zdobyliśmy bramkę i mieliśmy pierwsze zwycięstwo. Drugi mecz to pojedynek z G 29 i może niełatwy mecz, ale wygrany gładko 3:0. Ostatni mecz decydował o tym czy mamy medal złoty czy srebrny. Nie było wątpliwości która drużyna była lepsza. Zwyciężyliśmy aż 6:0 i kolejne złoto drużyny naszych gimnazjalistek stało się faktem. Dominację naszych dziewcząt niech podkreśli fakt, że w całych rozgrywkach straciły 4 bramki, a zdobyły aż 36.

Gratulacje!

Skład drużyny:

MARIA KUBZDELA, JADWIGA WYRWIŃSKA, MONIKA MICHNIAK, MARTA WIŚNIEWSKA (KAPITAN), ANNA KOLECKA, LIWIA SKOROSZ, GOSIA MIZERSKA, MAJA GOSŁAWSKA, MARIA WYRWIŃSKA, NATALIA CHUDZIAK, LIDIA RATAJCZAK, MARTYNA WAWRZYNIAK, MAGDALENA MOŁOŃ I AGNIESZKA BAJER.

Trener: Łukasz Włoch

Fotorelacja w galerii – zapraszamy.