Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2016/2017

Dnia 30 listopada 2016 roku w sali sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu odbyło się wręczenie Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Stypendium otrzymuje uczeń szkoły ponadgimnazjalnej, który uzyskał świadectwo z wyróżnieniem, a przy tym najwyższą średnią ocen w szkole lub uczeń, który wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy.

W tym roku, z rąk Wojewody Wielkopolskiego – pana Zbigniewa Hoffmanna i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty – pani Elżbiety Leszczyńskiej, stypendium odebrała Aleksandra Sucharska, uczennica Publicznego Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu.

Olu – gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów życiowych. Rozwijaj się w nauce i w swojej pasji.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

 

img_0143 img_0148