Salos w naszej szkole

salos-logoW Poznaniu od wielu lat Salos organizuje zajęcia sportowe na Winogradach przy parafii Św. Jana Bosko oraz przy Oratorium na Kolejowej. Od kilku miesięcy również w Zespole Szkół Salezjańskich odbywają się treningi piłki nożnej dla najmłodszych piłkarzy i piłkarek urodzonych w latach 2008/2009/2010. Dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia na boisku lub w sali gimnastycznej. Grupa liczy już ponad trzydzieścioro dzieci. Od niedawna startuje również w turniejach i rozgrywa sparingi. Wiosną 2017 roku drużyna zagra zaś w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Celem naszej działalności jest nauka i doskonalenie umiejętności gry w piłkę nożną, kształtowanie najważniejszych cech motorycznych, ale przede wszystkim wychowanie poprzez sport.

Zapraszamy do galerii.