Salos Cup 2016

W niedzielę 27 listopada w naszej sali gimnastycznej odbył się turniej piłki halowej Salos Cup 2016. Wzięły w nim udział: MKS Kadet, Krobianka Krobia i trzy drużyny Salosu Poznań. Turniej przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze i obfitował w wiele bramek. Dla wielu z trenujących w Salosie zawodników był to pierwszy turniej w życiu. Byli troszkę stremowani i dlatego nie zawsze wszystko im wychodziło tak jakby chcieli, ale z każdym turniejem na pewno będą robili postępy.

Kolejność końcowa turnieju:

  1. Krobianka Krobia
  2. Salos Poznań I
  3. MKS Kadet
  4. Salos Poznań II
  5. Salos Poznań III

Wyróżnienia dla najlepszych zawodników turnieju oraz puchary otrzymali: Wojtek Michalak, Jan Rister i Rafał Kisiel. W konkursie rzutów karnych zwyciężył Mateusz Tatarek.

Wszyscy zawodnicy otrzymali medale.

Zawodnicy Salosu Poznań: Krystian Zalewski, Piotr Łapacz, Jakub Zbąszyniak, Jan Rister, Tymon Stawik, Karol Żarna, Szymon Włoch, Karol Kotara, Piotr Grzesiek, Wojtek Michalak, Ignacy Makowski, Wiktor Halamunda, Nikodem Małofiej, Mateusz Widźgowski, Jędrzej Kaczmarek, Bernard Kosmatka, Marcin Marek, Rafał Kisiel i Antek Wojtkowski.

Dziękujemy chłopakom z 3A PGS (Bartkowi Kubacha i Wiktorowi Kurzawskiemu) za sędziowanie turnieju oraz Zosi i Martynie Wawrzyniak za obsługę stolika sędziowskiego oraz wszelką pomoc.

Gratulujemy udziału i zaangażowania!

Zapraszamy do galerii.