“Starość nie chroni przed miłością, ale miłość chroni przed starością.” (Roma Ligocka)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, wypełnieni radością i potrzebą dzielenia się tą radością, uczniowie klas 1-3, podczas zajęć świetlicowych, udali się wraz z wychowawcami do pobliskiego Domu Pomocy Społecznej, aby złożyć życzenia mieszkańcom i umilić choć trochę czas ludziom, którzy święta spędzą z dala od swoich rodzinnych domów.
Uczniowie wspólnie z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej przygotowywali ozdoby i kartki świąteczne. Było mnóstwo pomysłów i zapału do pracy, jednak czas upłynął bardzo szybko w ciepłej świątecznej już atmosferze.
Na koniec spotkania uczniowie złożyli życzenia pensjonariuszom i pracownikom oraz wręczyli własnoręcznie wykonane upominki.
Ilona Grzeszczak, Elżbieta Matusiak