Stwórzmy jubileuszowy Manekin Challenge

Urodziny dla nieba ks. Bosko to dobra okazja, by świętować również jubileusz 10-lecia naszej szkoły.

Chcąc pokazać bogactwo całej szkoły: uczniów, nauczycieli, grup, wspólnot oraz kół zainteresowań 27 stycznia w piątek, kiedy to będziemy świętować patrona salezjanów, chcemy stworzyć wielki, jubileuszowy Manekin Challenge (można zobaczyć na youtube.com). Został nam jeszcze tydzień, aby dobrze do tego materiału się przygotować.

Zapraszamy do zabawy wszystkich, którzy chcą w konstruktywny oraz humorystyczny sposób przedstawić różnorodność w jedności i wielkość propozycji w naszej szkole. Przykładem może tu być “stoisko” kół zainteresowań, które w nieruchomy sposób zareklamują swoją pasję.

Zachęcamy już teraz do twórczego przemyślenia swojego miejsca w tym przedsięwzięciu.

Już teraz życzymy dobrego przeżywania dnia urodzin dla nieba ks. Bosko.