11-ta edycja biegów z cyklu “Biegaj z Opel Szpot: nie odbędzie się!

Szanowni Państwo,
Z przykrością musimy poinformować o trudnej dla nas decyzji, a mianowicie o odwołaniu zaplanowanej na 28 stycznia 2017 roku inauguracji 11-tej edycji biegów z Biegaj z Opel Szpot. Nie udało nam się osiągnąć do połowy stycznia porozumienia z gestorem terenów nad Maltą – Poznańskimi Ośrodkami Sportu i Rekreacji, a postawione przed nami nowe warunki finansowe są nie do zaakceptowania.
Dziękujemy serdecznie wszystkim ponad 35 tysiącom uczestników , naszym Partnerom, patronom medialnym za dziesięć lat niemal wzorcowej współpracy, za setki godzin spędzonych aktywnie nad Maltą, za wspaniałą rywalizację. Mamy nadzieję, że jeszcze wiele razy spotkamy się chociażby podczas organizowanych przez nas w Swarzędzu imprez – biegu 10 km Szpot Swarzędz oraz Półmaraton Szpot Swarzędz. Zapraszamy na stronę www.biegi.szpot.pl
Do zobaczenia !