Wyjątkowy Dzień Kobiet w klasie 1 PSLO.

W tym roku chłopcy z 1 PSLO przygotowali dla dziewczyn niezwykłą niespodziankę z okazji ich święta. Cała klasa, wraz z wychowawczynią Agnieszką Maląg wzięła udział w profesjonalnym kursie samoobrony! Podczas trzygodzinnego szkolenia dziewczyny nauczyły się jak w prosty i naturalny sposób opanować strach wywołany niespodziewanym napadem, wykształciły podstawowe nawyki obronne oraz dowiedziały się jak należy zachować się po takim zdarzeniu.

Kurs przygotowany przez Szkołę Sztuk Walki TANTO zaprojektowany został specjalnie dla kobiet. Szkolenie rozpoczęło się od nauki rozpoznawania sytuacji zagrożenia i unikania ich, treningu pewności siebie i zachowania przy spotkaniu z napastnikami, w rolę których wcielili się koledzy z klasy. Dziewczyny nauczyły się reagować stosownie do poziomu zagrożenia i w miarę postępów rozwiązywania konfliktów poprzez fizyczną i słowną samoobronę.

Z całego serca polecamy taki sposób świętowania Dnia Kobiet!

Zapraszamy do galerii.