Finał Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii Młodziczek

W sobotę 25 marca drużyna młodziczek UKS Salezjanie Poznań rozegrała finałowy turniej WLU o klubowe mistrzostwo Wielkopolski. Mimo tego, że zabrakło kilku dziewczyn zagraliśmy dobry turniej. Najsłabsza w naszym wykonaniu była pierwsza tercja pierwszego meczu, którą przegraliśmy 0:3. Później było już tylko lepiej, zaczęliśmy grać szybciej, dokładniej i skuteczniej. Niestety pierwszy mecz ostatecznie przegraliśmy z UKS Jastrzębie Żytowiecko 6:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyły: Gosia Winter, Maja Dutkiewicz i Zosia Rudnicka.

W drugim meczu zagraliśmy z UKS Jarząbek Jarząbkowo, który decydował o końcowym rezultacie turniej. W zasadzie oprócz kilku chwil cały mecz przebiegał pod nasze dyktando. Bardzo dobrze zagraliśmy w obronie nie pozwalając na oddawanie groźnych strzałów. Szybkie odbiory piłki kończyliśmy kontratakami i celnymi strzałami. Kilka bardzo dobrych podań wykonała nasza bramkarka Karolina. Ostatecznie zwyciężyliśmy 6:1 po bramkach Mai Dutkiewicz, Gosi Winter, Zosia Rudnickiej i trzech Zosi Wawrzyniak.

W klasyfikacji końcowej po wszystkich turniejach ligowych zajęliśmy II miejsce. Do grona najlepszych zawodniczek ligi wybrane zostały Karolina Miłkowska i Zosia Wawrzyniak. Gratulacje dla całej drużyny!

Skład: Karolina Miłkowska, Maja Dutkiewicz, Marta Dutkiewicz, Weronika Krygier, Zosia Wawrzyniak, Zosia Rudnicka, Natalia Bożek i Gosia Winter.

Trenerzy: Joanna Miłkowska i Łukasz Włoch

Zapraszamy do galerii.