Pierwsze podium drużyny Żaków

Trenująca w naszej szkole drużyna Żaków Salosu Poznań pierwszy raz znalazła się na podium turnieju halowego. Były to zawody rozgrywane w Szkole Podstawowej w Kicinie i wzięło w nich udział dziewięć zespołów. Pierwsze dwa mecze to przegrana 2:1 i remis 0:0, ale w kolejnych meczach graliśmy co raz lepiej. Po bardzo dobrym zremisowanym meczu ze starszą drużyną Juniora Koziegłowy, przyszła wygrana z II drużyną Juniora. O wejście do finału przyszło nam rywalizować ponownie z Juniorem, ale w rzutach karnych. Po wielkich emocjach wygraliśmy 3:2. W finale rewanż z Kadetem Kicin i minimalna przegrana w dogrywce „holenderskiej” 1:0.

Ostatecznie zajęliśmy II miejsce i czuliśmy radość, ale też mały niedosyt. Najważniejsze jednak, że drużyna robi postępy i gra co raz lepiej.

Gratulacje!

Skład drużyny:

Krystian Zalewski, Mateusz Rychlik, Rafał Kisiel, Jan Rister, Franciszek Brojek, Szymon Włoch, Tymon Stawik, Piotr Łapacz i Jan Abai.

Trenerzy: Kinga Paul-Wiciak i Łukasz Włoch.

Zapraszamy do galerii.