7 edycja Biegu im. o. Józefa Jońca

7. edycja Poznańskiego Biegu im. o. Józefa Jońca już za nami.

7 kwietnia pomimo chłodu i deszczu, uczniowie klas 1-3 PSSP stawili się wraz z nauczycielami wf-u w Zespole Szkół Pijarów. Było pięknie, radośnie, żywiołowo.Pod względem liczby uczestników i startów to była rekordowa edycja. Panowała przyjazna atmosfera rywalizacji sportowej.

Jakie lokaty udało się zdobyć naszym dzielnym reprezentantom?
Wśród dziewcząt z rocznika 2008-2009 biegnącym na dystansie 500m najlepsza okazała się Kinga Lisiak zajmując 3 miejsce!!!!Tuż za nią, linię mety pokonała Klara Dąbkiewicz zajmując 4 miejsce. Reprezentantkami w tej kategorii wiekowej były również Zofia i Anna Lisieckieoraz Martyna Olszewska z klas 2 PSSP.
Wśród chłopców na tym samym dystansie najszybciej pobiegł Tymon Stawik zajmując 13 miejsce.

Kolejne miejsca zajmowali:
Szymon Włoch, Teodor Przybylski, Jakub Zbąszyniak oraz Mateusz Rychlik.
W kategorii wiekowej 2006-2007 wśród dziewcząt z klas 1-3 PSSP naszą szkołę reprezentowali:Maria Kaczmarek, AgnieszkaPers, Malwina Silska, Miłosz Światek oraz Adam Bożek.

Gratulujemy Wszystkim uczniom świetnego startu, pokonywania własnych barier i życzymy kolejnych sukcesów sportowych:)
Jest moc!!! Jest siła!!! Jest Bosko!!!

Fotorelacja w galerii.