LAUREACI 2017

Laureaci konkursów przedmiotowych odebrali z rąk zastępcy Wielkopolskiego Kuratora Oświaty – pana Krzysztofa Błaszczyka zaświadczenia i nagrody. Wśród wyróżnionych było 12 uczniów naszej szkoły. Wszystkim naszym laureatom, rodzicom i nauczycielom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!! To oni nie pisali egzaminu gimnazjalnego w tym roku – zobaczcie!
Maria Grzebyta-Kropska

Piotr Jóźwiak – uczeń klasy 3a – laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego i Fizycznego. Gratulujemy!

Jakub Stryczyński- uczeń klasy 3a – laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o społeczeństwie. Gratulujemy!

Wojciech Zieliński – uczeń klasy 3a – laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego. Gratulujemy!

Sebastian Podstawski – uczeń klasy 3b – laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.Gratulujemy!

Wiktor Kępiński– uczeń klasy 3b – laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Gratulujemy!

Maria Lutkowska – uczennica klasy 3b – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Gratulujemy!

Marcin Szwarc – uczeń klasy 3c – potrójny laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, Chemicznego, a także Fizycznego. Gratulujemy!

Emilia Kawka – uczennica klasy 3c – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Gratulujemy!

Andrzej Jachowski– uczeń klasy 3c – laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.Gratulujemy!

Stanisław Gardzielewski – uczeń klasy 3c – laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego. Gratulujemy!

Marcin Janicki – uczeń klasy 3c – laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. Gratulujemy!

Jakub Winiecki – uczeń klasy 2 – laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. Gratulujemy!