Turniej Żaków z okazji X – lecia powstania Zespołu Szkół Salezjańskich

W niedzielę 21 maja na pięknie położonym Orliku na Golęcinie odbył się turniej Ligi Żaków WZPN z okazji X – lecia powstania Zespołu Szkół Salezjańskich. Trenujący na co dzień w drużynie Salosu chłopcy z klas drugich naszej szkoły uczcili tą rocznicę najlepiej jak tylko było można. Wygrali wszystkie mecze, zdobyli 10 bramek, a stracili zaledwie 1 i wygrali cały turniej. A ograli nie byle jakie drużyny bo były to Nielba Wągrowiec, Akademia Piłkarska Błękitni Owińska i Akademia Piłkarska Dębiec.
Na koniec drużyny otrzymały dyplomy, a wszyscy zawodnicy bidony.
Skład zwycięskiej drużyny: Krystian Zalewski, Wojtek Michalak, Rafał Kisiel, Kuba Zbąszyniak, Kuba Frontczak, Mateusz Rychlik (kapitan), Tymon Stawik, Szymon Włoch, Karol Żarna, Jan Abai, Stasiu Kubiak, Jaś Wiśniewski i Karol Kotara.
Trenerzy: Kinga Paul – Wiciak i Łukasz Włoch

Gratulujemy i zapraszamy do galerii.