Złota Igła Salezjańska

Złota Igła Salezjańska za nami! Pokaz szczególny, ponieważ został zorganizowany już po raz piąty. Pierwszy raz na profesjonalnym wybiegu. W tym roku zainteresowanie konkursem było ogromne, aż 29 projektantów przedstawiło swoje kolekcje. Młodzi projektanci stworzyli indywidualną kolekcję i zaprezentowali ją szerokiemu gronu publiczności. W dzisiejszych czasach pokazy mody nie są już tylko prezentacją efektów pracy projektantów, ale przede wszystkim spektakularnym widowiskiem, w którym każdy najdrobniejszy element, składa się na odbiór całości. Złota Igła Salezjańska zabrała nas w świat modowego show. Doświadczyliśmy niezwykłej przygody, jaką jest możliwość uczestniczenia w tak wyjątkowym widowisku. Zobaczcie koniecznie film i przeczytajcie, kto wygrał w tym roku!
W kategorii wiekowej 1-3
I miejsce „Cztery żywioły” Zofia Prażuch
II miejsce „Nadchodzi lato” Milena Maląg
III miejsce „Wiosna Wita” Aleksandra Zalewska
W kategorii wiekowej 4-6
I miejsce „Kambiamento” Barbara Brzezińska i Klara Miś
II miejsce „Kwiaty kwiaty” Maja Dutkiewicz
III miejsce „Wyobraźnia zmienia papier w marzenia” Weronika Nowaczyk –Szkoła Podstawowa nr 87
Awangarda
I miejsce „Powrót do dzieciństwa” Aleksandra Słomian.
II miejsce „Przenośna galeria sztuki” Ksenia Wojtasik.
III miejsce „Wspomnienie z dzieciństwa” Matylda Kubiak
 
Lidia Cieśla-Bąkiewicz
Film: SALEZJAŃSKA KAMERA