Uroczystość zakończenia klas III PSSP

8 czerwca klasa 3a i 3b PSSP połączyły siły i wspólnie wystąpiły w przygotowywanej od miesięcy gali z okazji Zakończenia Klas III PSSP.

Uczniowie przygotowali piękny występ artystyczny, którego tematem przewodnim była różnorodność i piękno, jakie płynie z różnorodności. Galę rozpoczął uroczysty Polonez. Następnie na scenie pojawiła się grupa teatralna, muzyczna, recytatorska oraz taneczna. Goście mogli zobaczyć także pamiątkowy filmik z udziałem wszystkich uczniów klas III. Całość była poprowadzona przez odważnych konferansjerów, a poza sceną działała grupa plastyczna, krawiecka, medialna i techniczna. W okresie przygotowań do gali uczniowie mogli samodzielnie wybrać grupy, do których chcą należeć. To właśnie dzięki temu pracowali z ogromnym zaangażowaniem! Gratulujemy naszym kochanym Trzecioklasistom.

Zapraszamy do galerii.

Monika Abai i Martyna Kaczmarek