V Dzień Matematyki

Dnia 21 czerwca odbył się V Dzień Matematyki dla uczniów szkoły podstawowej. Za poszczególne konkurencje uczniowie zdobywali punkty dla klasy, można było zdobyć 5, 3 lub 2 punkty. Uczniowie uczestniczyli w dziesięciu następujących konkurencjach:
1) Skojarzenia matematyczne.
2) Potrawa matematyczna.
3) Strój matematyczny.
4) Jeden z dziesięciu.
5) Zadania logiczne.
6) Labirynty.
7) Bryła modułowa.
8) Okrzyk matematyczny
9) Reklama matematyki.
10) Krzyżówki.
Jak co roku najwięcej emocji wzbudził konkurs „Jeden z dziesięciu”. Najlepszy wynik uzyskała Maja Dutkiewicz z klasy VI. Drugie miejsce zdobyła Marta Dutkiewicz z klasy VI, a trzecie Adam Urbański z klasy Va. Wszystkie konkurencje zostały nagrodzone. Największą liczbę punktów zdobyła klasa VI. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Zapraszamy do galerii.