Zaproszenie na rajd turystyczny!

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 7, PGS i PSLO do udziału w pierwszym w tym roku szkolnym rajdzie turystycznym!

Tym razem pospacerujemy urokliwymi uliczkami Poznania, rozwiązując zadania zamieszczone w Queście – Chwaliszewo – miasto w mieście.

Chwaliszewo, to dzielnica leżąca w centrum miasta, a jednak na uboczu, często pomijana przez mieszkańców miasta i turystów. Leży na trasie między Ostrowem Tumskim a Starym Rynkiem. Miejsce z niezwykłą historią i magicznymi zaułkami. 

Jeśli chcesz je poznać, wyrusz z nami na spacer z ulotką questową, rozwiązując umieszczone w niej zadania i zagadki. Doprowadzą one wytrwałego turystę do miejsca, gdzie została ukryta skrzynia skarbów z tajemniczą pieczęcią.

Rajd odbędzie się w piątek 22.09.2017 – wyjście ze szkoły o godz. 16.00. Rajd potrwa około 2 h.

W najbliższych dniach można odbierać u pani Agnieszki Maląg lub pani Anity Stawik zgody na udział oraz samodzielny powrót do domu po rajdzie.

Zapraszamy!

Agnieszka Maląg

Anita Stawik