Udział licealistów w Salonie Maturzystów

Uczniowie III klasy licealnej już teraz myślą o maturze, ponieważ wiedzą, że najlepszym dowodem ich dojrzałości będzie poważne przygotowanie się do majowych egzaminów. Udział w codziennych zajęciach w szkole oraz odpowiedzialna nauka w domu pozwolą im dostać się na wymarzony kierunek na takiej uczelni, którą sami wybiorą. W podjęciu decyzji może pomóc wizyta w Salonie Maturzystów, organizowanym przez Perspektywy w Centrum Wykładowo – Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej. Nasi maturzyści brali udział w wykładach i spotkaniach z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej oraz przedstawicielami uczelni polskich i zagranicznych, aby uzyskać jak najwięcej informacji przed egzaminami. A my już teraz trzymamy kciuki, aby trzecioklasistom udało się dobrze zorganizować czas przeznaczony na naukę!