Integracyjne nocowanie klasy 1 PSLO

Klasa 1 liceum swoją integrację zaczęła już na początku października. Spotkaliśmy się w piątek 6.10 pod wieczór. Z okazji Dnia Chłopaka dziewczyny zorganizowały zabawę, w której mężczyźni musieli rozwiązać zagadkę zabójstwa. Wiele mózgów pracowało nad tym zadaniem, by w końcu znaleźć rozwiązanie. Następnie na stół wjechał pyszny tort, który nasze koleżanki upiekły dla chłopaków. Kolejnym punktem programu była integracja – zacząliśmy od wielu tańców od znanej wszystkim “belgijki” do wymęczającej zumby. Większą część nocy spędziliśmy jednak na grach, które niesamowicie nas zjednoczyły – sporo śmiechu było przy Królu Dżungli, a dużo myślenia przy Mafii. Nie zabrakło także zabawy w chowanego – w końcu w szkole nie brakuje miejsc, w których można się doskonale ukryć. Niektórzy tę noc przeżyli bez snu, a inni położyli się na kilka godzin. Ale mimo wszystko, na koniec, spotkaliśmy się wszyscy razem, by podsumować nasze nocowanko i życzyć sobie nawzajem miłego (lecz zaspanego) weekendu. 

Zapraszamy do galerii. 
Sebastian Podstawski