Turniej Żaków na Golęcinie

W sobotę 7 października na Orliku przy ul. Golęcińskiej odbył się III turniej Ligi Żaków z udziałem Sparty Oborniki, Sucharów Suchy Las, Orlika Poznań i Salosu Poznań złożonego z uczniów Publicznej Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Poznaniu. Tym razem chłopcy wygrali mecz z Orlikiem następnie zremisowali ze Spartą Oborniki a na końcu ulegli Sucharom Suchy Las. Cieszy co raz lepsza gra zespołu, opanowywanie nowych umiejętności i równocześnie progres jeśli chodzi o wyniki. Już 22 października ostatni jesienny turniej odbędzie się na Orliku na os. Lecha w Poznaniu. Zapraszamy kibiców!

 Skład drużyny: Krystian Zalewski, Jakub Zbąszyniak, Mateusz Rychlik, Karol Kotara, Rafał Kisiel, Jan Wiśniewski, Wojciech Michalak, Szymon Włoch.

 Trenerzy: Kinga Paul – Wiciak i Łukasz Włoch

Fotorelacja w galerii.