Awans najmłodszej drużyny

Z pewnymi obawami przystępowaliśmy do turnieju eliminacyjnego chłopców szkół podstawowych w unihokeju, który odbył się 19 listopada w naszej szkole. Po pierwsze mamy bardzo młodą drużynę składającą z wielu zawodników klas czwartych, a po drugie to tuż przed rozgrywkami okazało się że nie zagra dwóch ważnych zawodników. Ale obawy okazały się zbędne. Chłopacy pokazali, że nie wiek ma znaczenie a umiejętności, a te były po naszej stronie. Najpierw wygraliśmy z SP 29 9:0, a następnie pokonaliśmy drużynę SP 65 8:2. W turnieju półfinałowym zagramy z SP 85, SP 78 i SP 3.

 Skład drużyny:

Jan Milanowski, Michał Sidor, Dawid Rychlik, Witold Mieloch, Franciszek Ziemniarski, Jan Wiśniewski, Leonard Bąk, Ignacy Dąbkiewicz i Adam Bożek.

 Trener: Łukasz Włoch

Fotorelacja w galerii – zapraszamy.