Klasa 4 w Toruniu …

26.10.2017 wyruszyliśmy na naszą pierwszą wycieczkę w klasie czwartej. Wychowawczynie wybrały Toruń na cel naszej podróży. Było wesoło, miło, pachnąco. Każdy uczeń i każda uczennica mieli okazję uczestniczyć w warsztatach, podczas których piekliśmy własnoręcznie wykonane pierniki oraz przyprawy, które należy dokładać do pierników i poznaliśmy legendy toruńskie. Wszyscy uczestniczyli też w grze miejskiej. Dzięki niej poznaliśmy centrum Torunia. Ogrom zabawy, ciekawostek i eksperymentów czekał na nas w Młynie wiedzy. Mogliśmy tam poznać jak działa solar, wcielić się w rolę DJa, a nawet zasiąść w kapsule i polecieć w kosmos. Na koniec odwiedziliśmy restaurację pod złotymi łukami, gdzie zjedliśmy posiłek przed wyjazdem do domu. Szczęśliwie (dzięki panu kierowcy) wróciliśmy po godzinie 19:00.
Wszystkim polecamy Toruń.

Fotorelacja w galerii – zapraszamy.