Trudna przeprawa do finału

Drużyna unihokejowa chłopaków reprezentująca PGS rozegrała turniej półfinałowy w hali sportowej Gimnazjum nr 29. Nie należał do łatwych bo mecz z gospodarzami wygraliśmy 3:2, a zwycięską bramkę zdobyliśmy w ostatnich minutach. Drugi mecz z Gimnazjum nr 63 nam nie wyszedł i przegraliśmy 1:2. Honorowego gola zdobył Marek Bąk. Na szczęście jeden wygrany pojedynek wystarczył do awansu do Finału Mistrzostw Poznania.

Turniej pokazał, że mamy ogromny potencjał, który nie zawsze potrafimy wykorzystać. Warto popracować nad tym i do finału przystąpić z jeszcze większym zaangażowaniem.

 Skład:

Krzysztof Buchnajzer, Marek Bąk, Jakub Nowakowski, Bartosz Jaźwicki, Stanisław Płuciennik, Krzysztof Matuszewski, Szymon Wiśniewski, Hubert Jaźwicki, Kacper Jaźwicki i Kacper Kureń.

 Trener: Łukasz Włoch

Zapraszamy do galerii.